• Hacı İsa Mah. Bülent Baratalı Blv. No: 85/2
  • +90 232 754 3533

Hizmetlerimiz

ELİT RENT A CAR

İzmir’de araç ihtiyaçlarınıza anında çözüm önerileri üreterek güvenilir bir biçimde yolculuk yapabilmeniz için hizmet sunuyor. Bir şirketin kısa sürelerle ihtiyaç sahiplerine elinde bulunan araçları kiralaması prensibiyle çalışan rent a car sektörü, günümüzde oldukça sık kullanılmakta ve özellikle yoğun şehir hayatı yaşayan kişilerin adeta kurtuluş noktası olmaktadır. Kısa dönemler için bireysel olarak başvurulan bu sistem, aynı zamanda uzun vadede kurumlar tarafından da tercih edilmektedir. Bizler de firma olarak sizlere bu hizmeti sunuyoruz. Urla Elit Rent a Car olarak, aynı zamanda kasko hizmeti de sunmaktayız. Rent a Car kaskosu, tüm araç kiralama firmalarının yaptırmak zorunda olduğu kasko türü olarak kabul edilmektedir. Çünkü kiralık araç ile yapılan kazalarda eğer kasko yaptırılmadıysa büyük sorunlar yaşanabilmektedir…

ARAÇ SİGORTASI

Elit Rent A Car, kiraya vereceği bütün araçları Karayolları Trafik Kanunu’na göre Mecburi Mali Mesuliyet Sigortası ile sigortalatmıştır. Fakat herhangi bir kaza durumunda müşterinin muafiyeti araç değerinin üzerinden yüzde 2 oranındadır. Kiralanan araca ya da kazaya karışan üçüncü kişilerde meydana gelen hasarların karşılığı olarak ödenmesi gereken bedel ve tazminatlar eğer poliçe limitlerini aşarsa, kiralayan kişi tarafından ödenmektedir. Kişiler, araç kiralarken tüm bu detayları kabul etmektedir.

hizmet
hizmet2

Hakkımızda...

İzmir’de kurulan ve uzun süredir artan geniş araç filosu ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı kendisine ilke edinen Urla Elit Rent a Car, başarılı çalışmaları ile sektörde önemli bir noktada bulunuyor. Araç kiralama sektöründe uzun yıllardan beri hizmet veren firma, kaliteli ve güvenilir araçların yanı sıra aynı zamanda kasko ve sigortalama hizmeti de sunarak…

...

Üstün Hizmet Kalitesi

Ayrıcalığı ile Profesyonel hizmetin kendisini almaya hazır olun. Uzun yıllar üzerine kurulan bu işletme sürecimiz istekler doğrultusunda şekillenmiştir.

Kaliteli Araçlar

En kaliteli araçları kullanıyor ve sizlerin konforu ile güvenliğine büyük önem verdiğimizi gösteriyoruz. Sorunsuz bir kiralama hizmeti, kaliteli araçlardan geçiyor.

İndirimli Uygun Fiyatlar

İzmir Kiralama istekleriniz için sektörün en uygun fiyatlarını sunmakta olan işletmemiz üstün hizmet kalitesi ile sizlerin onaylı adresi olmaya adaydır.

Her Araçta GPS!

Araçlarımızın tümünde yer alan GPS sistemi sayesinde, hiç bilmediğiniz yerlerde bile kaybolma riskini yok ediyoruz ve sizlere güvenli bir kiralama hizmeti sağlıyoruz.

Kaliteli Servis

Firma olarak sizlere bulunduğunuz bölgedeki en kaliteli araç kiralama hizmeti olarak söyleyebiliriz. Güvenilir ve kaliteli bir kiralama tecrübesi için bizimle çalışmalısınız.

24 Saat Destek!

Sizlere firma olarak araçlarımız ve hizmetlerimiz konusunda 7 gün 24 saat destek imkanı sunuyoruz. Kafanıza takılan bir şey olduğu zaman saate bakmaksızın bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AKLINIZA TAKILAN TÜM SORULAR İÇİN ...
İLETİŞİM
0 850 850 7368