• Hacı İsa Mah. Bülent Baratalı Blv. No: 85/2
  • +90 232 754 3533

Hakkımızda

beach drive on allroad car

ELİT RENT A CAR

İzmir’de kurulan ve uzun süredir artan geniş araç filosu ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı kendisine ilke edinen Urla Elit Rent a Car, başarılı çalışmaları ile sektörde önemli bir noktada bulunuyor. Araç kiralama sektöründe uzun yıllardan beri hizmet veren firma, kaliteli ve güvenilir araçların yanı sıra aynı zamanda kasko ve sigortalama hizmeti de sunarak, müşterilerin can ve mal güvenliğini de düşünmekte bu yönüyle sektörün aranılan isimlerinden birisi haline gelmektedir. Uzun yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile İzmir araba kiralama sektöründe başarılı işlere imza atan firma, müşterilerin ihtiyaçlarını takip ve analiz ederek buna göre hizmetleri uygulamaya almakta ve başta İzmirliler olmak üzere herkesin beğenisine sunmaktadır.

Son model araç filosu ile hem uzun hem de kısa dönem araç kiralama hizmeti sunan firma, müşterilerinin konforu ve güvenliği için elinden geleni yapmaktadır. Urla Elit Rent a Car, oto kiralama ihtiyacınız için 7 gün 24 saat sizlere eksiksiz hizmet sunmayı amaçlamaktadır. İşinde uzman personelleri ile müşterisinin tüm ihtiyaçlarını yerine getiren firma, gün geçtikçe büyüyerek adından söz ettirmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Firma müşteri memnuniyetine verdiği önem ve bu alandaki tecrübesi ile bu zamana kadar olumlu geri dönüş açısından tatmin edici sonuçlara ulaşmıştır. Müşterilerin isteklerine önem vererek ve de teknolojik gelişmeleri ön plana alarak her daim kendini yenilemekte ve kaliteli çözüm önerileri ile ihtiyaç sahiplerine hizmetlerini sunmaktadır.

Misyonumuz…

  • Türkiye’de araç kiralama sektörü gün geçtikçe gelişmekte ve bu nedenle de rekabet artmaktadır. Elit Rent a Car, yaptığı kaliteli çalışmalarla sektöre farklı bir hizmet türü ve anlayışı getirmiştir. Fark yaratan hizmetleri ile gelişen araç teknolojisini de dikkatle takip eden firmanın amacı sektörün öncüsü olmak ve müşteriye kaliteli hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz…

  • Elit Rent A Car olarak Türkiye’nin tüm illerinde kaliteli, son teknoloji ve yüksek standartlarda hizmet sunmak firmanın en önemli amacıdır. Güvenilir bir adres olmak için çalışan firma, yaptığı çalışmalarla, sürekli yenilenen araç filosu ve kaliteli personelle 81 ilde fark yaratan bir hizmet sunmayı kendisine hedef edinmiştir.

EKİBİMİZ

placeholder
0 (532) 330 0840
YİĞİT ÖZ
KURUCU
placeholder
0 (232) 754 3533
OĞULCAN YAZKUNCU
PERSONEL