• Hacı İsa Mah. Bülent Baratalı Blv. No: 85/2
  • +90 232 754 3533

 50%

İndirim

Fırsatını Yakala…

Pick Up

Place to pick up the Car*

Pick-up Date/Time*

Return

Place to drop the Car*

Drop Date/Time*

ELiT RENT A CAR

Üstün Hizmet Kalitesi

Ayrıcalığı ile Profesyonel hizmetin kendisini almaya hazır olun. Uzun yıllar üzerine kurulan bu işletme sürecimiz istekler doğrultusunda şekillenmiştir.

Kaliteli Servis

Firma olarak sizlere bulunduğunuz bölgedeki en kaliteli araç kiralama hizmeti olarak söyleyebiliriz. Güvenilir ve kaliteli bir kiralama tecrübesi için bizimle çalışmalısınız.

Araçlarda Bebek Koltuğu

İsteğe bağlı olarak araçlarımıza bebek koltuğu yerleştirme imkanını da sizlere sunuyoruz. Bu sayede çocuklarınızla güven içinde yolculuk yapabiliyorsunuz.

İndirimli Uygun Fiyatlar

İzmir Kiralama istekleriniz için sektörün en uygun fiyatlarını sunmakta olan işletmemiz üstün hizmet kalitesi ile sizlerin onaylı adresi olmaya adaydır.

Kaliteli Araçlar

En kaliteli araçları kullanıyor ve sizlerin konforu ile güvenliğine büyük önem verdiğimizi gösteriyoruz. Sorunsuz bir kiralama hizmeti, kaliteli araçlardan geçiyor.

24 Saat Destek!

Sizlere firma olarak araçlarımız ve hizmetlerimiz konusunda 7 gün 24 saat destek imkanı sunuyoruz. Kafanıza takılan bir şey olduğu zaman saate bakmaksızın bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son Model Araçlar

Elit Rent a Car sizlere kiralama istekleriniz için son model araçları kullanımınıza sunuyor. Herşey müşterilerimize rahat ve güvenli bir sürüş keyfi yaşatabilmek için.

Her Araçta GPS!

Araçlarımızın tümünde yer alan GPS sistemi sayesinde, hiç bilmediğiniz yerlerde bile kaybolma riskini yok ediyoruz ve sizlere güvenli bir kiralama hizmeti sağlıyoruz.

Otomatik ve Manuel Seçenekleri

Hem otomatik hem de manuel vitesli araçlarımız sayesinde dilediğiniz tercihi yapmanıza olanak sağlıyoruz. Filomuzda sizler için 2 çeşit aracı da bulunduruyoruz.

Müşteri Yorumları

Hakkımızda...

Elit Rent A Car İzmir’de uzun süredir yeni araçlar ile devamlı süreçte hizmet veren sayılı firmalardan bir tanesidir. Bulunduğu sektörde güvenilir ve gerekli tecrübe ile değerli müşterilere en doğru hizmeti vermeye devam etmektedir. Ön planda tutulan ticari kriter olarak Müşteri Memnuniyet inancı ve bu sektörde veya alanda tecrübesi ile lokasyonda sektöre ciddi… 

EKİBİMİZ

placeholder
0 (554) 963 2163
YİĞİT ÖZ
KURUCU
placeholder
0 (555) 606 0449
GÖKHAN ÖZ
KURUCU
placeholder
0 (532) 627 9680
OĞULCAN YAZKUNCU
PERSONEL
placeholder
0 (534) 357 5299
OĞULCAN YAZKUNCU
PERSONEL
AKLINIZA TAKILAN TÜM SORULAR İÇİN ...
İLETİŞİM
+90 532 330 08 40